Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking 14.06.2014

wrocław2014 Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking   w tym roku odbyły się 14 czerwca 2014 r. W okolicy wrocławskiej Hali Stulecia,  ścieżkami parku Szczytnickiego oraz  wokół urokliwej pergoli przebiegała tegoroczna trasa marszu.
Uczestnicy imprezy  mogli spróbować  sił na wybranym dystansie: profi (10.8 km) lub rekreacyjnym (4,4 km), natomiast  najmłodsi uczestnicy  mieli do pokonania trasę przedszkolaka (0,5 km).  Naszą grupę NW Suchy Bór reprezentowała trójka zawodników: Danuta, Tomasz i Waldemar.  Tylko Danucie udało się stanąć na podium. W swojej grupie wiekowej zajęła II miejsce.   Najstarszą zawodniczką zawodów była 81 letnia mama Tomka. Danuta i Tomek wystąpili w koszulkach  NW Adamscy. Do tej  elitarnej grupy należą członkowie rodziny Adamskich, którzy chodzą z kijami. Na tych mistrzostwach grupa Adamscy zdobyła aż 8 statuetek.  W koszulach NW Adamscy wystartowało 7 zawodników. W kategorii rodzina na podium stanęły  2 rodziny Adamskich. Można powiedzieć, że Adamscy to „kijkowa” potęga.  Na pewno start i  przygotowania do imprezy to super pomysł na wspólne spędzanie czasu i zabawę, w której jest miejsce dla  wnuków,  dzieci no i babci też.